top of page

Laatste kans

Foto's van de fototentoonstelling
aan 100€ per stuk

VEILING

ten voordele van Rise for Kids

Beste vrienden,

Wij nodigen u uit om onze fototentoonstelling te komen ontdekken in de "Club Room" van David Lloyd, gelegen aan de Van Beverlaan 17 in Ukkel, de donderdag 26 januari 2023 van 16.00 tot 22.00 uur
De tentoonstelling bestaat uit twee soorten verkoop.
Een verkoop van zo'n vijftig foto's met de mogelijkheid van meerdere prints en een deel opgemaakt uit 13 verschillende afbeeldingen enkele afdruk als onderdeel van de fototentoonstelling RFK.

Een sterke foto is niet langer de afbeelding van iets,
het is iets op zich.

-Ralph Gibson-

Uitleg

⚠️  OPGEPAST: VEILING ⚠️
Enkele van onze fotografen hebben ons een foto aangeboden van een enkele afdruk die geveild zal worden. Er zullen precies 13 verschillende foto's zijn.

Voor de ontdekken, geven we je op deze pagina een afspraak uit zaterdag 21 januari.

👉OM deel te nemen aan de veiling😎

  1. Stuur een Whatsapp bericht naar nummer +32 495 79 67 29 (Zita Almasy) 📲

  2. Vermeld het(de) nummer(s) van de foto(s) waarom je een bod wilt uitbrenge 🖼
    (Vervolgens kom je in een Whatsapp-groep met alleen de mensen die eveneens een bod uitbrengen op de foto('s) van jouw keuze, dus in totaal 13 verschillende groepen)

  3. Door middel van een bericht aan de Whatsapp groep kun je naar eigen believen het bod verhogen. 💬 💰 Bv : 750€

  4. Lees aandachtig het welkomstbericht van jouw groep waarin je wordt uitgelegd hoe je een bod uitbrengen! Ziezo!

⌛️ De veiling sluit op Zondag 29 januari om 21.00 uur.⏰

🥁 De kopers/winnaars ontvangen van ons een persoonlijke bevestiging.

👏 Ik kijk ernaar uit jullie te verwelkomen op dit prachtige evenement.

Veiling foto's

onze sponsoren

3.png
Logo Cinebel Photo noir.png
_shop_logo_20210803_99563.jpeg
5.png
4.png
bottom of page